NASZA OFERTA

Perfektdent to klinika oferująca pełen zakres usług stomatologicznych. Staraliśmy się stworzyć miejsce, w którym przywracanie pięknego uśmiechu odbywa się w sposób kompleksowy, od leczenia i wybielania zębów po chirurgię, implantologię i protetykę. Szczególną uwagę poświęcamy naszym najmłodszym pacjentom. Zabiegi z zakresu profilaktyki i stomatologii dziecięcej wykonujemy w odpowiednio przygotowanych gabinetach.

Implanty

Co roku ok. 80 tysięcy Polek i Polaków jako metodę odbudowy brakującego uzębienia wybiera leczenie implantologiczne.

Dlaczego?

Bo tylko wszczepienie implantów stomatologicznych daje pacjentom możliwość odzyskania wszystkich funkcji własnych zębów, czyli idealnego uśmiechu, możliwości spożywania każdego posiłku oraz trwałości na całe życie.

Większość pacjentów jest bardzo zaskoczona, kiedy dowiadują się, że implanty z odbudową to jednocześnie najbezpieczniejsza i w wielu przypadkach najtańsza forma wypełniania ubytków w uzębieniu.

Zaskakuje ich również sam przebieg zabiegu implantacji.

Czytaj więcej...

Ortodoncja

Dziecko, u którego troskliwi rodzice zauważyli tworzącą się wadę zgryzu, młoda 25-letnia dziewczyna, która marzy o idealnym uśmiechu, nawet dojrzały wiekiem menadżer lub biznesmen, dla którego estetyczny, piękny uśmiech stanowi jedno z ważniejszych narzędzi - każda z tych osób może zrealizować swój cel, korzystając z pomocy ortodonty.

Czytaj więcej...

Protetyka

Mają Państwo braki w uzębieniu, które chcieliby Państwo uzupełnić? Albo mają Państwo własne zęby, tylko ten ich wygląd… - no cóż, mógłby być zdecydowanie lepszy! Każdy pacjent, który znajduje się w jednej z powyższych sytuacji może skorzystać z wygodnych i estetycznych rozwiązań, które oferuje nowoczesna protetyka.

Czytaj więcej...

Leczenie kanałowe

Ząb martwy, pozbawiony systemu nerwów i naczyń krwionośnych jest dużo słabszy od żywego, należy go więc tak opracować i wypełnić, aby posłużył pacjentowi jeszcze przez wiele lat, a nie jak pokazują nam przykłady z życia codziennego zaledwie kilka. W naszych gabinetach oferujemy Państwu najnowszej generacji sprzęt endodontyczny topowej firmy MORITA, stosowany przez specjalistów na całym świecie.

Czytaj więcej...

Stomatologia dziecięca

O naszych najmłodszych pacjentów dbamy w szczególny sposób. Przede wszystkim nie dopuszczamy do sytuacji, w której dziecko zrazi się do stomatologa. Staramy się aby atmosfera i wystrój gabinetu sprzyjały przełamaniu lęku przed stomatologiem, ponadto specjalnie dla naszych małych pacjentów posiadamy zestaw najpopularniejszych bajek, które dzieci mogą oglądać, leżąc na fotelu podczas zabiegu.

Czytaj więcej...

Medycyna estetyczna

Klinika Perfektdent oferuje swoim Pacjentom szeroki zakres zabiegów upiększających. W ofercie znajdą Państwo m.in. takie zabiegi jak likwidacja zmarszczek, powiększanie ust, wypełnianie bruzd nosowo-wargowych czy też implanty policzków. Najwyższej jakości preparaty oraz wiedza i doświadczenie naszych specjalistów zapewniają bezpieczeństwo i pozwalają osiągnąć doskonałe rezultaty.

Czytaj więcej...

Choroby przyzębia

Choroby przyzębia (nazywane parodontozą) należą do jednych z najbardziej rozpowszechnionych chorób jamy ustnej i są bardzo częstą przyczyną utraty zębów (zajmują 2 miejsce po próchnicy) Jak przebiega choroba?

Czytaj więcej...

Chirurgia stomatologiczna

Chirurgia stomatologiczna obejmuje cały szereg zabiegów w obszarze jamy ustnej: Ekstrakcje (usuwanie) zębów: Usuwanie zębów w dzisiejszych czasach jest ostatecznością i dokładamy wszelkich starań, aby do tego nie dopuścić, wykorzystując najnowsze osiągnięcia medycyny.

Czytaj więcej...

Stomatologia estetyczna

To nowa dziedzina stomatologii, która zajmuje się estetyką uśmiechu. Stomatologia estetyczna łączy w sobie metody leczenia kilku specjalności. Piękny uśmiech to symbol zdrowia i urody, zwiększa naszą samoocenę i pewność siebie, dlatego pacjenci chętnie korzystają z współczesnej medycyny.

Czytaj więcej...

Profilaktyka

Profilaktyka stomatologiczna to podstawa dbania o zdrowe i mocne zęby, a co za tym idzie piękny uśmiech i doskonałe samopoczucie każdego Pacjenta. Im wcześniej jest wprowadzona, tym daje lepsze efekty - oprócz zdrowych zębów i dziąseł, przynosi oszczędność czasu i pieniędzy przeznaczonych na leczenie. Głównym zadaniem profilaktyki jest walka z płytką nazębną.

Czytaj więcej...