Witamy na stronie Centrum Stomatologii Kliniki PerfektDent świadczącej
usługi w zakresie: implantologii, ortodoncji, protetyki, stomatologii dziecięcej i ogólnej.

Jesteśmy nowoczesną kliniką, która od 2003 roku otacza wszechstronną opieką stomatologiczną całe warszawskie rodziny. Powierzając pod naszą opiekę swój uśmiech, mogą Państwo oczekiwać skutecznej i troskliwej pomocy ze strony doświadczonego Zespołu. Nasi wieloletni pacjenci powtarzają, że polecają nas Rodzinie i Przyjaciołom, ponieważ podczas każdej wizyty mogli liczyć na empatię oraz zaangażowanie naszych lekarzy. Czy tak jest w istocie? Najlepiej przekonają się Państwo o tym sami podczas pierwszej, bezpłatnej wizyty konsultacyjnej.
Zapraszamy

Masz pytania? Chcesz umówić się na wizytę? Zadzwoń do nas:
22 741 58 88 Stomatologia Białołęka
22 889 70 80 Stomatologia Tarchomin

Implanty

Co roku ok. 80 tysięcy Polek i Polaków jako metodę odbudowy brakującego uzębienia wybiera leczenie implantologiczne. Dlaczego? Bo tylko ta metoda leczenia daje pacjentom możliwość odzyskania wszystkich funkcji własnych zębów, czyli idealnego uśmiechu, możliwości spożywania każdego posiłku oraz trwałości na całe życie.

Czytaj więcej...

Ortodoncja

Dziecko, u którego troskliwi rodzice zauważyli tworzącą się wadę zgryzu, młoda 25-letnia dziewczyna, która marzy o idealnym uśmiechu, nawet dojrzały wiekiem menadżer lub biznesmen, dla którego estetyczny, piękny uśmiech stanowi jedno z ważniejszych narzędzi - każda z tych osób może zrealizować swój cel, korzystając z pomocy ortodonty.

Czytaj więcej...

Protetyka

Mają Państwo braki w uzębieniu, które chcieliby Państwo uzupełnić? Albo mają Państwo własne zęby, tylko ten ich wygląd… - no cóż, mógłby być zdecydowanie lepszy!Każdy pacjent, który znajduje się w jednej z powyższych sytuacji może skorzystać z wygodnych i estetycznych rozwiązań, które oferuje nowoczesna protetyka.

Czytaj więcej...
Porozmawiaj z naszym ekspertem. Zadzwoń:
22 741 58 88 Stomatologia Białołęka
22 889 70 80 Stomatologia Tarchomin

Leczenie kanałowe

Boli Cię ząb? Istnieją duże szanse, że Twój ząb wymaga leczenia kanałowego, inaczej endodontycznego. W wielu przypadkach ten rodzaj leczenia, to jedyna metoda, która pozwala pacjentowi uratować własny ząb, czyli skutecznie uchronić się przed jego usunięciem. W trakcie leczenia kanałowego lekarz endodonta usuwa z komory i kanałów korzeniowych zęba chorą miazgę.

Czytaj więcej...

Stomatologia dziecięca

Najmłodsi pacjenci zasługują na to, aby zadbać o nich w szczególny sposób. Dlatego Państwa dziecko w naszej klinice zawsze może liczyć na indywidualne podejście oraz wysoką empatię Zespołu. Przez 13 lat działalności, jako klinika rodzinna, opracowaliśmy szereg metod, pozwalających nawet najbardziej nieufnym dzieciom poczuć się w trakcie wizyty bezpiecznie i komfortowo.

Czytaj więcej...

Bezbolesne leczenie

Naszym priorytetem jest uzyskanie jak najlepszych efektów leczenia przy równoczesnym zachowaniu maksymalnego komfortu dla Ciebie. Znieczulenia podawane są w przyjazny sposób z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń a przygotowanie do leczenia i jego prowadzenie odbywa się wśród kompleksowo przeszkolonych i życzliwych Tobie osób.

Czytaj więcej...
Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń do nas:
22 741 58 88 Stomatologia Białołęka
22 889 70 80 Stomatologia Tarchomin

Nasz zespół

Nasz zespół składa się z doświadczonych, sympatycznych lekarzy i asysty dentystycznej, dla których priorytetem jest najwyższa jakość oraz komfort pacjenta. Lekarze pracujący w naszych klinikach stale doskonalą swoją wiedzę i umiejętności na specjalistycznych kursach i sympozjach w kraju i za granicą, zależy nam bowiem na zapewnieniu pacjentom jak najwyższego standardu usług i najlepszych metod leczenia. Naszym pacjentom oferujemy bezbolesne, kompleksowe leczenie, obejmujące wszystkie specjalności. Staramy się zapewnić przyjemną atmosferę, przełamujemy lęk przed stomatologiem u dorosłych i dzieci, które podczas zabiegu oglądają swoją ulubioną bajkę. Systematycznie wprowadzamy nowości w zakresie sprzętu oraz materiałów.

Masz pytania? Chcesz umówić się na wizytę? Zadzwoń do nas:
22 741 58 88 Stomatologia Białołęka
22 889 70 80 Stomatologia Tarchomin

Tomografia 3D

Nasze kliniki wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt do diagnostyki. Wykonujemy zdjęcia pantomograficzne, cefalometryczne oraz tomografię komputerową. Przy zastosowaniu Tomografii Komputerowej uzyskujemy obraz 3D, który umożliwia natychmiastową i szczegółową analizę.Gwarantuje to zarówno prawidłową diagnozę i planowanie leczenia, jak również stałą kontrolę i ocenę wyników.

Czytaj więcej...

Implantologia

Dzięki rewolucyjnej technologii możemy odzyskać własny, naturalny uśmiech. Pozostawienie nieuzupełnionego miejsca po usuniętym zębie niesie ze sobą poważne negatywne konsekwencje m.in. zanik kości. Każdy nawet pojedynczy brak zęba należy jak najszybciej odbudować, aby nie dopuścić do nieodwracalnych przesunięć i zmian w układzie zębowo-kostnym. Istnieją różne możliwości uzupełnienia brakujących zębów.

Czytaj więcej...

Profilaktyka ortodontyczna

Wcześnie wykryta i wyleczona nieprawidłowość w ustawieniu zębów może zapobiec późniejszym problemom z próchnicą, czy chorobami przyzębia. U dzieci istnieje niezaprzeczalnie więcej możliwości leczenia, gdyż możemy wpływać na wzrost kości szczęk. Dlatego tak ważną rolę pełni profilaktyka ortodontyczna.

Czytaj więcej...

Gaz rozweselający

Dla pacjentów z przykrymi doświadczeniami u stomatologa, którzy pomimo wszystko nie potrafią przełamać swojego lęku i nie można ich leczyć tradycyjnymi metodami mamy specjalną propozycję. Leczymy ich w " gazie rozweselającym". Jest to bezpieczna metoda, polegająca na podawaniu przez maseczkę środka, który podczas wdychania powoduje zniesienie uczucia lęku i niepokoju oraz znaczne zmniejszenie odczucia bólu.

Czytaj więcej...
Masz pytania? Chcesz umówić się na wizytę? Zadzwoń do nas:
22 741 58 88 Stomatologia Białołęka
22 889 70 80 Stomatologia Tarchomin
Skontaktuj się z naszą recepcją

Potrzebujesz więcej informacji?
Zadzwoń do mnie, odpowiem na Twoje pytania.
+48 22 741 58 88